KRENULI NA LITIJE

Granična policija Crne Gore vratila je danas sa granice sa Bosnom i Hercegovinom oko 300 osoba koje su iz Gacka krenuli na litiju u Nikšiću, nezvanično saznaje RTCG.

Nakon što su stigli na Granični prelaz Krstac, pripadnici policije su im saopštili da organizovanim grupama nije dozvoljen ulazak u Crnu Goru iz bezbjednosnih razloga, nakon čega su se oni mirno razišli.

“Nezavisne novine”, pozivajući se na ATV, prenijele su da su se učesnici litije, nakon liturgije u hramu Svete Trojice u Gacku, uputili do manastira koji je od granice udaljen nešto manje od kilometra.

0 comments

You must be logged in to post a comment.