Mediji: Dva slučaja korona virusa u Menhengladbahu
OBOJICA U KARANTINU
Od deset pozitivnih slučajeva korona virusa u bundesligaškim klubovima, dva su iz Borusije Menhengladbah, prenijeli su danas tamošnji mediji.
List Rajniše post je, pozivajući se na izvore bliske klubu, naveo da su na novi korona virus pozitivni jedan fudbaler Menhengladbaha i fizioterapeut.
Obojica su u karantinu, a ostatak ekipe trenira u nadi da će Bundesliga u srijedu dobiti zeleno svijetlo za nastavak sezone nakon sastanka kancelarke Angele Merkel sa 16 šefova njemačkih država.
Bundesliga je juče objavila da je ukupno urađeno 1.724 testa među igračima i stručnim štabovima klubova prvog i drugog ranga takmičenja i da je bilo deset pozitivnih.
0 comments