Zatvor od 25 dana zbog vožnje u alkoholisanom stanju
PODGORIČANIN KAŽNJEN
Podgoričaninu V.B. (44) određen je zatvor od 25 dana zbog vožnje u alkoholisanom stanju, saopšteno je iz Suda za prekršaje u Budvi. On je, kako su naveli, upravljao vozilom sa 2,29 promila alokhola u krvi.
“Okrivljeni je lišen slobode od strane sluzbenika UP CB Herceg Novi, te rano jutros priveden u sud za prekršaje u Budvi, odjeljenje u Herceg Novom gdje mu je od strane sudije Andrije Vojvodića suđeno u hitnom postupku”, navodi se u saopštenju Marka Đukanovića, zamjenika predsjednika suda i sudije portparola.
Pored izrečene kazne, okrivljenom je izrečena i zaštitna mjera zabrana upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od četiri mjeseca, kao i tri kaznena boda.
0 comments