SIMONOVIC CESTITAO “LAVICAMA”

Dusan Simonovic, predsjednik Crnogorskog olimpijskog komiteta, cestitao je zenskoj rukometnoj reprezentaciji Crne Gore pobjedu nad selekcijom Svedske i plasman na kvalifikacioni olimpijski turnir.

“Nasim lavicama, strucnom stabu i Rukometnom savezu Crne Gore upucujem cestitke na jos jednoj vaznoj pobjedi i plasmanu na kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre u Tokiju 2020.

Kao i do sada, lavovski ste se borile, pokazale snagu, hrabrost, znanje i najjacu emociju u dresu crnogorske reprezentacije.

Ceka nas jos jedan korak, ali je ovo sjajna najava i vazan motiv ostalim sportistima da daju sve od sebe.

Zelimo vam mnogo srece i uspjeha na daljem putu”, saopstio je Simonovic.

0 comments

You must be logged in to post a comment.