Gorjela garaža u stambenom kompleksu “Pentagon”
KOTOR
Služba zaštite i spašavanja Kotor je dobila dojavu, nesto prije 14 sati da gori stan u škaljarskom stambenom kompleksu, poznatijem kao “Pentagon”.
Za nekoliko minuta na lice mjesta je stiglo osam vatrogasaca sa dva vozila koji su konstatovali da gori nezavršena garaža.
Komandir Službe Maksim Mandić je za Skala radio kazao da je požar brzom intervencijom ugašen i da stanovi nijesu bili ugroženi.
Istraga je toku.
0 comments