SNP CG

Asocijacija mladih SNP CG, u reagovanju na tekst, poručuje omladini DPS-a Tivat, ali i onim starijim, da pripaze da ih neko ne snimi na ulicama u vrijeme održavanja litija.

“Ne tako davno predsjednica njihovog odbora jasno je poručila da će izbaciti iz partije svakog ko učestvuje u ovim istorijskim okupljanjima. Osokoljena njenim izjavama, mlađana gospođica Čupić prebrojava učesnike litija, gleda kojoj partiji pripadaju i prognozira kakve će se koalicije formirati u Tivtu”, piše u saopštenju SNP-a.

Poručujuju im da bi bilo bolje da “objasne Tivćanima šta su uradili u posljednje četiri godine”.

“Da imate imalo poštovanja prema svojim sugrađanima, izvinili biste se za milione eura prosute iz budžeta grada”, navode iz Asocijacije mladih SNP-a.

Zaključuju da će nastaviti da šetaju na litijama. 

0 comments

You must be logged in to post a comment.